

Afmetingen 85×291×183 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.029
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 291x183x85cm, 125.5 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 291 cm |
|---|---|
| Diepte: | 183 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 24 x 147 x 60 cm, 24 x 147 x 60 cm, 24 x 147 x 60 cm, 24 x 147 x 60 cm, 24 x 147 x 60 cm, 24 x 147 x 60 cm, 24 x 147 x 60 cm, 24 x 147 x 60 cm, 24 x 147 x 60 cm, 24 x 147 x 60 cm, 24 x 147 x 60 cm, 24 x 147 x 60 cm |
| Zithoogte | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm |
| Breedte van de armleuning | 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm |
| Diepte armleuning | 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm |
| Hoogte rugleuning | 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm, 130 cm, 130 cm, 130 cm, 130 cm, 130 cm, 130 cm, 130 cm, 130 cm, 130 cm, 130 cm, 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 220 cm, 220 cm, 220 cm, 220 cm, 220 cm, 220 cm, 220 cm, 220 cm, 220 cm, 220 cm, 220 cm, 220 cm |
| Poten | Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Gewicht | 125 kg, 125 kg, 125 kg, 125 kg, 125 kg, 125 kg, 125 kg, 125 kg, 125 kg, 125 kg, 125 kg, 125 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Veren | Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel |
| Hoektype | L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Materialen | Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie |

76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, met chaise longue links, 3-zits
Op voorraad
3-zits

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Stoffen, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
86×256×157 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

3-zits

76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×265×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

Met chaise longue links, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
3-zits

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
70×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×267×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
93×228×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×274×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×138×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×244×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

90×240×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging