

Afmetingen 77×233×140 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 233x140x77cm, 99 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 233 cm |
|---|---|
| Diepte: | 140 cm |
| Hoogte: | 77 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 44 cm |
| Breedte van de armleuning | 17 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 1 cm |
| Gewicht | 99 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits


Stoffen

Moderne

100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, vintage

3-zits

3-zits

3-zits, met chaise longue rechts
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, 3-zits

3-zits

Stoffen, vintage

85×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne


Met chaise longue links, 3-zits

88×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
82×230×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, vintage

3-zits, met chaise longue rechts

3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits

3-zits

Stoffen, vintage


3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging