

Afmetingen 100×250×200 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.159
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Afwezig, 250x200x100cm, 149 kg, Poten: Hout, Kunststof
| Breedte: | 250 cm |
|---|---|
| Diepte: | 200 cm |
| Hoogte: | 100 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm |
| Breedte van de armleuning | 20 cm |
| Diepte armleuning | 100 cm |
| Hoogte rugleuning | 54 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 190 cm |
| Poten | Kunststof, Hout |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 149 kg |
| Opbergmogelijkheid | Afwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 89000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad

79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 3-zits, met chaise longue rechts
Op voorraad
76×277×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
3-zits, met chaise longue rechts
Op voorraadGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Met chaise longue links, 3-zits, met chaise longue naar keuze

Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Met chaise longue links, 3-zits, met chaise longue naar keuze

71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
3-zits

Stoffen, met chaise longue links, 3-zits
Op voorraad
101×265×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits

Stoffen, moderne, vintage
Op voorraad
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, met chaise longue links, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits


Stoffen

3-zits

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Met chaise longue links, 3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging