

Afmetingen 200×216×60 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Kasjmier, Zwart, 216x200x60cm, 203 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
| Breedte: | 216 cm |
|---|---|
| Diepte: | 60 cm |
| Hoogte: | 200 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Opties | Met spiegel |
| Kleur | Wit |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Gewicht | 203 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×200×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×138×60 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
200×120×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm, schuifdeurkasten, Hoogglans
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
235×120×60 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
200×150×55 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
215×150×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×250×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×58 cm, schuifdeurkasten, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging