

Afmetingen 85×133×98 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 429
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair
| Breedte: | 133 cm |
|---|---|
| Diepte: | 98 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 19 x 66 x 109 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 37 cm |
| Breedte van de zitting | 112 cm |
| Diepte zitkussen | 65 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 10 cm |
| Diepte armleuning | 98 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 112 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 196 cm |
| Poten | Kunststof, Metaal |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 54 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 40000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraad



Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Moderne

Moderne, Stoffen


85×153×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×200×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Landelijke, Stoffen
Op voorraad


Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Moderne

Moderne

Moderne

Moderne

95×200×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, Stoffen

Landelijke, Stoffen
Op voorraad

Moderne

Moderne


Moderne

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging