

Afmetingen 88×236×92 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, 88x236x92cm, 117 kg, Poten: Hout
| Breedte: | 236 cm |
|---|---|
| Diepte: | 92 cm |
| Hoogte: | 88 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 53 cm |
| Hoogte armleuning | 56 cm |
| Breedte van de armleuning | 19 cm |
| Hoogte rugleuning | 47 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 142 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 117 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 60000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, MDF |
| Stof type | Fluweel |
| Bijkomende informatie | De plank is slechts aan één kant van de bank |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

76×142×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×212×89 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, moderne, Stoffen
Op voorraad
70×198×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×216×93 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

98×223×93 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

Moderne


86×192×80 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, Scandinavische

75×140×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging


Moderne

Moderne
Op voorraadGratis bezorging
Moderne


Moderne

Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen

Moderne

Stoffen


Moderne



Moderne

70×263×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging