

Afmetingen 86×244×90 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, 86x244x90cm, 98 kg, Poten: Metaal
| Breedte: | 244 cm |
|---|---|
| Diepte: | 90 cm |
| Hoogte: | 86 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 25 x 60 x 199 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 46 cm |
| Breedte van de zitting | 203 cm |
| Diepte zitkussen | 57 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Breedte van de armleuning | 20 cm |
| Diepte armleuning | 87 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 135 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 203 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 98 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Boucle |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Met kussens

Stoffen

Stoffen, Scandinavische





Moderne

Stoffen


Moderne

Stoffen



Moderne

Stoffen
Gratis bezorging
Moderne, Stoffen

Moderne, Stoffen



Stoffen

Moderne

Moderne

Moderne


Moderne


Moderne, Stoffen

Moderne

Beschikbaar in 3 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Moderne


80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×270×173 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×275×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging