

Afmetingen 101×265×175 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 265x175x101cm, 134 kg, Poten: Hout
| Breedte: | 265 cm |
|---|---|
| Diepte: | 175 cm |
| Hoogte: | 101 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 42 cm |
| Hoogte armleuning | 75 cm |
| Breedte van de armleuning | 22 cm |
| Diepte armleuning | 98 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 125 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 215 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 134 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Eco-leder + Stof |
| Weerstand | 49000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, 3-zits, met lage rugleuning


Moderne, 3-zits, met chaise longue rechts


85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits, met chaise longue naar keuze

77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×245×143 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Moderne, met chaise longue links, 3-zits

Stoffen

3-zits


76×277×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Stoffen, 3-zits

3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

88×318×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Moderne, 3-zits

Stoffen

Moderne

Moderne

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging