

Afmetingen 93×267×177 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 267x177x93cm, 131 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 267 cm |
|---|---|
| Diepte: | 177 cm |
| Hoogte: | 93 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 28 x 122 x 69 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 29 cm |
| Diepte armleuning | 107 cm |
| Hoogte rugleuning | 47 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 138 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 207 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 131 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 90000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
88×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
81×234×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
90×220×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
3-zits, met chaise longue rechts
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging