
Hoekbank Columbus 228, Aanwezig, Aanwezig, 260x230x85cm, 158 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorgingAfmetingen 85×320×170 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 320x170x85cm, 161 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
| Breedte: | 320 cm |
|---|---|
| Diepte: | 170 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Maximale hoogte | 100 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 23 x 62 x 165; 23 x 62 x 94 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 77 cm |
| Breedte van de armleuning | 28 cm |
| Diepte armleuning | 100 cm |
| Hoogte rugleuning | 54 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 190 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 161 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout, MDF |
| Stof type | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×255×170 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
85×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

Stoffen, 3-zits

88×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, 3-zits

Stoffen, 3-zits

Stoffen, 3-zits

Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
Met chaise longue links, 3-zits

82×236×172 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits, met chaise longue rechts

93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits, met chaise longue rechts

Leren, met chaise longue rechts, met opbergruimte
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging