

Afmetingen 90×275×175 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 275x175x90cm, 154 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 275 cm |
|---|---|
| Diepte: | 175 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Breedte van de armleuning | 28 cm |
| Diepte armleuning | 85 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 143 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 220 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 154 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 90000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Boucle |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Met chaise longue links, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
85×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
3-zits

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
3-zits

3-zits

Met chaise longue links, 3-zits

100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 3-zits, met lage rugleuning

Moderne, 3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
3-zits, met chaise longue rechts

85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Moderne, 3-zits

3-zits

Landelijke, moderne, 3-zits
Op voorraad

3-zits

Stoffen

Stoffen, 3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging