

Afmetingen 85×291×183 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.050
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 291x183x85cm, 125.5 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 291 cm |
|---|---|
| Diepte: | 183 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 24 x 147 x 60 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm |
| Breedte van de armleuning | 35 cm |
| Diepte armleuning | 94 cm |
| Hoogte rugleuning | 40 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 220 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 125 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×285×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
3-zits

85×270×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

94×276×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×281×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
81×276×206 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×245×167 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
96×225×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
3-zits, met chaise longue rechts
Op voorraadGratis bezorging
70×280×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Moderne

Stoffen, moderne, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
Moderne

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, 3-zits, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
3-zits, met chaise longue naar keuze

82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
3-zits

93×255×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging