

Afmetingen 101×281×168 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Crème, Aanwezig, 281x168x101cm, 155 kg, Poten: Metaal, Hout: Grenen
| Breedte: | 281 cm |
|---|---|
| Diepte: | 168 cm |
| Hoogte: | 101 cm |
| Kleur | Crème |
|---|---|
| Bankformaten | 3-zits |
| Afmetingen beddengoeddoos | 16 x 125 x 58 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Breedte van de armleuning | 8 cm |
| Diepte armleuning | 96 cm |
| Hoogte rugleuning | 53 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 125 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 268 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 15 cm |
| Gewicht | 155 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

95×234×139 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
101×213×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×245×143 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
85×291×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
95×234×139 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
93×255×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×278×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×236×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×277×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
71×253×188 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×260×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×238×123 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×215×133 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×220×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×242×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×256×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
83×275×275 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
88×318×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
89×245×167 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging