

Afmetingen 90×262×175 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.225
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 262x175x90cm, 135 kg, Poten: Metaal
| Breedte: | 262 cm |
|---|---|
| Diepte: | 175 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Maximale hoogte | 105 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Breedte van de armleuning | 22 cm |
| Diepte armleuning | 99 cm |
| Hoogte rugleuning | 46 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 129 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 215 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 10 cm |
| Gewicht | 135 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

86×278×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
71×253×188 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×272×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×260×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×245×143 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×318×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
81×234×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×267×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

3-zits

Moderne


93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
93×235×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging