

Afmetingen 82×262×145 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 262x145x82cm, 106 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 262 cm |
|---|---|
| Diepte: | 145 cm |
| Hoogte: | 82 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 38 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 22 cm |
| Diepte armleuning | 90 cm |
| Hoogte rugleuning | 43 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 125 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 106 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

3-zits, met chaise longue rechts

3-zits

Stoffen, 3-zits

3-zits

Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
3-zits

3-zits


Met chaise longue links, 3-zits

3-zits

Stoffen, 3-zits

Moderne, vintage, met chaise longue rechts
Op voorraad
Moderne, vintage, met chaise longue links
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
3-zits

Met chaise longue links, 3-zits

Met chaise longue links, 3-zits, met chaise longue naar keuze

3-zits

Stoffen, 3-zits

Moderne, vintage, met chaise longue links
Op voorraad
Moderne, vintage, 3-zits
Op voorraad
Met chaise longue links, 3-zits

Moderne, met chaise longue rechts, met lage rugleuning
Op voorraad
Met chaise longue rechts

Moderne, 3-zits

Vintage, 2-zits, met kussens
Op voorraad
3-zits


Moderne, met chaise longue rechts, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits, met chaise longue rechts

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging