

Afmetingen 90×256×177 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 256x177x90cm, 105 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 256 cm |
|---|---|
| Diepte: | 177 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 22 cm |
| Diepte armleuning | 86 cm |
| Hoogte rugleuning | 44 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 146 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 182 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 105 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Boucle |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
96×225×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
89×245×167 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Stoffen, met chaise longue links, met opbergruimte
Op voorraad
94×254×162 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
88×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits

3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
93×238×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits

Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
81×234×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits

3-zits

Moderne, 3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging