

Afmetingen 96×225×172 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 225x172x96cm, 114 kg, Poten: Metaal, Hout: Grenen
| Breedte: | 225 cm |
|---|---|
| Diepte: | 172 cm |
| Hoogte: | 96 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 16 x 58 x 125 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 53 cm |
| Breedte van de armleuning | 13 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 125 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 15 cm |
| Gewicht | 114 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
3-zits, met kussens

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits


Moderne, 3-zits

Stoffen, moderne

Moderne, Scandinavische, 3-zits

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 3-zits

3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, 3-zits

90×256×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
Moderne, 3-zits

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

93×238×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

3-zits, met chaise longue naar keuze

3-zits

Vintage, 2-zits, met kussens
Op voorraad
Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

81×276×206 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging