

Afmetingen 85×270×173 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 270x173x85cm, 129 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 270 cm |
|---|---|
| Diepte: | 173 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 22 x 118 x 64 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 25 cm |
| Diepte armleuning | 87 cm |
| Hoogte rugleuning | 40 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 210 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 129 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 90000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Boucle |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
87×250×142 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
74×238×148 cm, Stoffen, met chaise longue links
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
3-zits, met chaise longue naar keuze

3-zits, met chaise longue rechts

Met chaise longue links, 3-zits

3-zits
Op voorraadGratis bezorging
3-zits, met chaise longue rechts

Moderne, Scandinavische, 3-zits

Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
Moderne, 3-zits, met kussens

Moderne, Scandinavische, 3-zits

Moderne, 3-zits

Met chaise longue links, 3-zits

Moderne, 3-zits

Moderne, Scandinavische

Stoffen, moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

96×225×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits, met chaise longue naar keuze

3-zits

Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits

94×254×162 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging