
€ 879
Hoekbank Arvada 114, Aanwezig, Wit, Grijs, Aanwezig, 267x156x97cm, 106 kg, Poten: Kunststof
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorgingOntvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, 71 kg, Aanwezig, Stof, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Afmetingen van de sofa | 86 x 192 x 80 cm |
| Afmetingen van poef | 42 x 65 x 56 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 21 x 56 x 188 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Diepte zitkussen | 44 cm |
| Hoogte rugleuning | 46 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 133 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 192 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 8 cm |
| Zitcomfort | Stevig |
| Gewicht | 71 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Afwezig |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Set | Onverwisselbaar |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Verchroomd plastic |
| Stof type | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging