

Afmetingen 96×201×137 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Grijs, Aanwezig, 201x137x96cm, 98.5 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 201 cm |
|---|---|
| Diepte: | 137 cm |
| Hoogte: | 96 cm |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Bankformaten | 3-zits |
| Zithoogte | 45 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 124 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 201 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 98 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Stof |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 12 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

82×230×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
74×225×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad


77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad

Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
88×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
93×235×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×230×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
Leren, Stoffen, industriële
Op voorraad
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
90×246×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging