

Afmetingen 88×238×140 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 238x140x88cm, 116 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 238 cm |
|---|---|
| Diepte: | 140 cm |
| Hoogte: | 88 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 61 cm |
| Breedte van de armleuning | 18 cm |
| Diepte armleuning | 93 cm |
| Hoogte rugleuning | 45 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 116 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Eco-leder + Stof |
| Weerstand | 55000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad

100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits, met chaise longue rechts
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
82×230×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging

Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
3-zits

90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
81×234×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging