

Afmetingen 85×238×140 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 238x140x85cm, 99 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 238 cm |
|---|---|
| Diepte: | 140 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 41 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 18 cm |
| Diepte armleuning | 93 cm |
| Hoogte rugleuning | 44 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 138 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 99 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Afwezig |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad

90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
88×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits, met chaise longue rechts
Op voorraadGratis bezorging
85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging



3-zits

77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×230×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
3-zits

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
Leren, met chaise longue rechts, met opbergruimte
Op voorraad

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Met chaise longue links, 3-zits


80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging