

Afmetingen 80×252×158 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 252x158x80cm, 101 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 252 cm |
|---|---|
| Diepte: | 158 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 17 x 58 x 136 cm |
| Zithoogte | 38 cm |
| Hoogte armleuning | 59 cm |
| Breedte van de armleuning | 20 cm |
| Diepte armleuning | 91 cm |
| Hoogte rugleuning | 42 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 122 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 212 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 101 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Chenille |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×245×167 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
96×225×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×256×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
88×240×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
81×276×206 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

Moderne

82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits

Moderne


Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits

Stoffen, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging

Moderne

3-zits

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Moderne, 3-zits

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits, met kussens

Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits

3-zits

74×225×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging