

Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 246x150x87cm, 102.5 kg, Poten: Kunststof
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 40 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 135 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 102 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 40000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Boucle |
| Gemiddelde leveringstermijn | 11 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Stoffen, moderne

85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
74×225×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
74×238×148 cm, Stoffen, met chaise longue links
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×225×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits

3-zits

85×270×173 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits

90×256×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
3-zits

3-zits

Moderne, 3-zits

88×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

Moderne, Scandinavische

Leren, met chaise longue rechts, met opbergruimte
Op voorraad
3-zits

3-zits, met chaise longue naar keuze


94×254×162 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
196×200×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging