

Afmetingen 76×278×161 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 278x161x76cm, 119 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 278 cm |
|---|---|
| Diepte: | 161 cm |
| Hoogte: | 76 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 23 x 73 x 147 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 34 cm |
| Diepte armleuning | 161 cm |
| Hoogte rugleuning | 40 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 129 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 240 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 119 kg |
| Maximaal draagvermogen per persoon | 100 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

93×235×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
83×267×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×265×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×256×157 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×246×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×275×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
103×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
91×255×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
76×277×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
70×280×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
90×220×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging