

Afmetingen 91×255×161 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 255x161x91cm, 111 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 255 cm |
|---|---|
| Diepte: | 161 cm |
| Hoogte: | 91 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 25 x 132 x 61 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Breedte van de armleuning | 26 cm |
| Diepte armleuning | 92 cm |
| Hoogte rugleuning | 49 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 121 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 205 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 111 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Velours |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

94×279×174 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
103×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×215×133 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×277×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×267×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×236×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×220×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
93×235×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×265×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
104×271×212 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
73×264×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
93×265×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×245×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
90×264×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×249×195 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, industriële
Op voorraad
3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging