

Afmetingen 85×235×170 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 919
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 235x170x85cm, 131.5 kg, Poten: Hout, Kunststof, Hout: Grenen
| Breedte: | 235 cm |
|---|---|
| Diepte: | 170 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Maximale hoogte | 100 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 17 cm |
| Hoogte rugleuning | 58 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof, Hout |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 131 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 89000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | MDF, Hout |
| Hout | Grenen |
| Bijkomende informatie | De armleuningen zijn bevestigd en er is een mogelijkheid om ze opnieuw te monteren |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
93×265×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne, met lage rugleuning
Op voorraad
90×220×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met chaise longue links, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, met kussens, met chaise longue naar keuze
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
81×234×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 3-zits

83×265×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Met chaise longue links, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, 3-zits, met chaise longue rechts
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad

Stoffen, met chaise longue links, 3-zits
Op voorraad
Met lage rugleuning
Op voorraad
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×220×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging