

Afmetingen 90×222×140 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 222x140x90cm, 100.5 kg, Poten: Hout
| Breedte: | 222 cm |
|---|---|
| Diepte: | 140 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 10 cm |
| Diepte armleuning | 88 cm |
| Hoogte rugleuning | 45 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 13 cm |
| Gewicht | 100 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 55000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
93×238×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Moderne, 3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
82×245×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 3-zits

Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
Stoffen

Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits

Met chaise longue rechts

Moderne, 3-zits

Moderne

3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging