

Afmetingen 80×238×147 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 238x147x80cm, 106 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 238 cm |
|---|---|
| Diepte: | 147 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 25 x 127 x 60; 25 x 62 x 124 cm |
| Zithoogte | 40 cm |
| Hoogte armleuning | 56 cm |
| Breedte van de armleuning | 18 cm |
| Diepte armleuning | 99 cm |
| Hoogte rugleuning | 41 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 122 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Zitcomfort | Stevig |
| Gewicht | 106 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Afwezig |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

87×265×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 3-zits
Op voorraad
85×210×135 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×267×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×238×147 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
93×266×163 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
91×255×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×249×195 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×245×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×236×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
90×262×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
80×247×247 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×274×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×264×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×260×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×215×133 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
88×242×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×237×180 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×246×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
94×279×174 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
73×264×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
103×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging