

Afmetingen 101×213×168 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Crème, Aanwezig, 213x168x101cm, 110 kg, Poten: Metaal, Hout: Grenen
| Breedte: | 213 cm |
|---|---|
| Diepte: | 168 cm |
| Hoogte: | 101 cm |
| Kleur | Crème |
|---|---|
| Bankformaten | 3-zits |
| Afmetingen beddengoeddoos | 16 x 125 x 58 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Breedte van de armleuning | 8 cm |
| Diepte armleuning | 96 cm |
| Hoogte rugleuning | 53 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 125 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 15 cm |
| Gewicht | 110 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

86×245×143 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×281×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×230×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
81×234×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×220×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
93×265×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×265×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×302×275 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×262×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
83×275×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×285×188 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
71×253×188 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

80×249×195 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, vintage

100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×272×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 3-zits, met chaise longue naar keuze

104×271×212 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×212×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×236×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging