
Hoekbank Columbus 228, Aanwezig, Aanwezig, 260x230x85cm, 158 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorgingAfmetingen 85×255×170 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.125
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 255x170x85cm, 135 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
| Breedte: | 255 cm |
|---|---|
| Diepte: | 170 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Plaatsing chaise longue | Rechts |
| Bankformaten | 3-zits |
| Met opbergruimte | Ja |
| Slaapbanken | Ja |
| Maximale hoogte | 98 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 23 x 165 x 62 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Breedte van de armleuning | 28 cm |
| Diepte armleuning | 100 cm |
| Hoogte rugleuning | 54 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 135 kg |
| Maximaal draagvermogen per persoon | 100 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout, MDF |
| Stof type | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
3-zits

85×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen
Op voorraad
Stoffen
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits

90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Moderne, 3-zits

3-zits, met chaise longue rechts

Met chaise longue links, 3-zits

85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits, met chaise longue rechts


Stoffen
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×236×172 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

3-zits, met chaise longue rechts

85×210×153 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×177×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging