

Afmetingen 80×304×140 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 304x140x80cm, 140.5 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 304 cm |
|---|---|
| Diepte: | 140 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Zithoogte | 39 cm |
|---|---|
| Hoogte armleuning | 56 cm |
| Breedte van de armleuning | 18 cm |
| Hoogte rugleuning | 43 cm |
| Dikte rugleuning | 12 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 268 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Zitcomfort | Stevig |
| Gewicht | 140 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Afwezig |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Velours |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×360×160 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×300×188 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×315×250 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×318×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×260×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×354×150 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×323×170 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×310×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

Industriële, Stoffen
Op voorraad
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×328×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

83×351×274 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×370×174 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×293×172 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
86×326×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×224 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, Stoffen

76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging