

Afmetingen 70×354×150 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 354x150x70cm, 141.9 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 354 cm |
|---|---|
| Diepte: | 150 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 24 x 104 x 55 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 58 cm |
| Breedte van de armleuning | 21 cm |
| Diepte armleuning | 82 cm |
| Hoogte rugleuning | 35 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 100 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 310 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 141 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Hoektype | U-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

75×360×160 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne

85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×318×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×260×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Scandinavische, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Industriële, Stoffen
Op voorraad
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad


85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×310×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad

85×421×240 cm, moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne, Stoffen
Op voorraad
85×315×250 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×348×205 cm, moderne, slaapbanken
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging