

Afmetingen 96×293×172 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 293x172x96cm, 159 kg, Poten: Metaal, Hout: Grenen
| Breedte: | 293 cm |
|---|---|
| Diepte: | 172 cm |
| Hoogte: | 96 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 16 x 125 x 58 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 53 cm |
| Breedte van de armleuning | 13 cm |
| Diepte armleuning | 94 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 125 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 266 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 15 cm |
| Gewicht | 159 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
88×328×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Industriële, Stoffen
Op voorraad
Moderne


Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad


85×310×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne


Moderne

85×323×170 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
88×318×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne, Stoffen
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Leren, met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
87×328×155 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging