

Afmetingen 97×336×157 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 336x157x97cm, 189 kg, Poten: Kunststof, Metaal
| Breedte: | 336 cm |
|---|---|
| Diepte: | 157 cm |
| Hoogte: | 97 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
|---|---|
| Hoogte armleuning | 52 cm |
| Breedte van de armleuning | 31 cm |
| Diepte armleuning | 91 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 271 cm |
| Poten | Metaal, Kunststof |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 189 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Eco-leder + Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

83×351×302 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×313×147 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×313×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×358×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×326×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×370×174 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×351×224 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
83×351×274 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×315×250 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×286×165 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
79×320×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen


Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×167×77 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging