

Afmetingen 84×284×166 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.269
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 284x166x84cm, 179 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 284 cm |
|---|---|
| Diepte: | 166 cm |
| Hoogte: | 84 cm |
| Maximale hoogte | 96 cm |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 24 x 160 x 65 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Hoogte rugleuning | 43 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 128 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 270 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 179 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×338×168 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
83×308×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×300×188 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×305×188 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×326×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×307×182 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad

85×315×250 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×360×160 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×224 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×370×174 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×305×188 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×274 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
79×320×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×318×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
86×313×147 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

82×312×145 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging