

Afmetingen 85×338×168 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 338x168x85cm, 198 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 338 cm |
|---|---|
| Diepte: | 168 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 20 x 130 x 62 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 40 cm |
| Hoogte armleuning | 52 cm |
| Breedte van de armleuning | 21 cm |
| Diepte armleuning | 94 cm |
| Hoogte rugleuning | 45 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 124 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 296 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 198 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 13 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
83×308×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×305×188 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×305×188 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×307×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×326×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×307×182 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×300×188 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×328×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×323×170 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×360×160 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×394×213 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×293×172 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×317×140 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

88×318×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging