
Hoekbank Temple 130, Aanwezig, Aanwezig, 284x166x84cm, 179 kg, Poten: Kunststof
84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorgingAfmetingen 80×351×191 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 351x191x80cm, 166 kg, Poten: Kunststof, Metaal
| Breedte: | 351 cm |
|---|---|
| Diepte: | 191 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 17 x 56 x 133 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 38 cm |
| Hoogte armleuning | 49 cm |
| Breedte van de armleuning | 27 cm |
| Diepte armleuning | 119 cm |
| Hoogte rugleuning | 42 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 135 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 293 cm |
| Poten | Kunststof, Metaal |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 166 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Hoektype | U-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Stof type | Velours |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm, moderne, slaapbanken
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm, moderne, slaapbanken
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×308×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

75×360×160 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×338×168 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
94×370×174 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×310×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
79×320×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×421×240 cm, moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
86×313×147 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×224 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×315×250 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×326×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×274 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
88×318×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×286×165 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×323×170 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×260×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
245×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging