

Afmetingen 76×280×160 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.079
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 280x160x76cm, 123.5 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 280 cm |
|---|---|
| Diepte: | 160 cm |
| Hoogte: | 76 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 23 x 85 x 147 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
| Hoogte armleuning | 62 cm |
| Breedte van de armleuning | 28 cm |
| Diepte armleuning | 95 cm |
| Hoogte rugleuning | 40 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 129 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 227 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 123 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Verchroomd plastic |
| Stof type | Boucle |
| Gemiddelde leveringstermijn | 15 werkdagen |

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×254×162 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
90×256×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits

Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×225×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
93×238×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×245×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits

Met chaise longue rechts

88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Moderne, 3-zits

Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Moderne, 3-zits

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm, schuifdeurkasten, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×57 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging