

Afmetingen 94×254×162 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 254x162x94cm, 123 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 254 cm |
|---|---|
| Diepte: | 162 cm |
| Hoogte: | 94 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 22 x 62 x 107 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Breedte van de armleuning | 26 cm |
| Diepte armleuning | 106 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 145 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 195 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 123 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 25000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
93×238×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×228×147 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
3-zits

Moderne, 3-zits

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits, met chaise longue rechts

Moderne, 3-zits

85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

3-zits

3-zits, met chaise longue rechts

3-zits

Met chaise longue links, 3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits, met chaise longue naar keuze

Stoffen

Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Moderne, 3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging