

Afmetingen 93×238×160 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 238x160x93cm, 128 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 238 cm |
|---|---|
| Diepte: | 160 cm |
| Hoogte: | 93 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 23 x 95 x 146; 26 x 80 x 95 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 50 cm |
| Breedte van de armleuning | 18 cm |
| Diepte armleuning | 110 cm |
| Hoogte rugleuning | 47 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 158 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 203 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 128 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |


90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen

Stoffen

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
94×254×162 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×245×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Moderne, 3-zits

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

Moderne, 3-zits

Met chaise longue links, 3-zits

Stoffen, 3-zits

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, vintage, 3-zits
Op voorraad
Stoffen

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne

82×254×162 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, 3-zits

3-zits

3-zits, met kussens

Met chaise longue links

Moderne, 3-zits

96×225×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits

Scandinavische, 3-zits

3-zits

Moderne, 3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging