

Afmetingen 215×200×58 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 489
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Wit, 215x200x58cm, 150 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 9, Aantal planken: 9
| Breedte: | 200 cm |
|---|---|
| Diepte: | 58 cm |
| Hoogte: | 215 cm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 9 st. |
| Aantal deuren | 3 st. |
| Gewicht | 150 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Aluminium |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

215×250×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Vintage, landelijke, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten, eikenhouten, moderne

215×196×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Eikenhouten

Houten, grenen

Vintage, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
190×120×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
Houten

Houten, met spiegel, grenen

191×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×98×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, Scandinavische

200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Vintage, houten

246×177×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
246×90×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
190×87×87 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, Scandinavische

246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×120×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Mat
Op voorraad
Eikenhouten

200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met spiegel, moderne
Op voorraad
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
196×200×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging