

Afmetingen 85×152×103 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 675
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair
| Breedte: | 152 cm |
|---|---|
| Diepte: | 103 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 19 x 66 x 129 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 37 cm |
| Breedte van de zitting | 130 cm |
| Diepte zitkussen | 60 cm |
| Hoogte armleuning | 71 cm |
| Breedte van de armleuning | 10 cm |
| Diepte armleuning | 101 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 196 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 67 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×172×103 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×132×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

95×232×109 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×153×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Vintage, met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging

95×200×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging


Moderne

90×138×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne
Op voorraadGratis bezorging
95×200×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging


Moderne, Stoffen

70×198×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×263×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Leren, moderne, industriële
Op voorraad
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Moderne

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging