

Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, Crème, 93x214x100cm, 60 kg, Poten: Afwezig
| Kleur | Crème |
|---|---|
| Zithoogte | 41 cm |
| Diepte zitkussen | 60 cm |
| Hoogte rugleuning | 52 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 120 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 190 cm |
| Poten | Afwezig |
| Gewicht | 60 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Afwezig |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 80000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Boucle |
| Gemiddelde leveringstermijn | 11 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×172×103 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×132×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne


88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Stoffen


Moderne

79×144×106 cm, vintage, Stoffen

72-86×209×105 cm, moderne, met kussens

Moderne

Stoffen

Moderne

Moderne

Stoffen

Moderne, Stoffen
Gratis bezorging
Moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Moderne

87×170-190×102 cm, moderne, Stoffen

93×178×105 cm, moderne, Stoffen

Stoffen

93×133×105 cm, moderne, Stoffen

Moderne, met kussens

Stoffen

Moderne, Stoffen

Stoffen


215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging