

Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 725
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, Beige, 90x205x100cm, 90 kg, Poten: Kunststof
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Zithoogte | 42 cm |
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 56 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 145 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Gewicht | 90 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 11 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

93×240×91 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×200×100 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen
Op voorraad

85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×251×95 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

Moderne

85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen, 3-zits
Op voorraad
Moderne, Stoffen
Op voorraad
Moderne, Stoffen

Stoffen
Gratis bezorging
Stoffen
Op voorraad
85×153×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen
Op voorraad
75×182×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Moderne



Landelijke, Stoffen
Op voorraad
83×247×105 cm, Stoffen, 3-zits

Leren, moderne, industriële
Op voorraad
95×212×90 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

83×247×105 cm, moderne, met hoge rugleuning

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
246×177×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging