

Afmetingen 96×228×94 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, 96x228x94cm, 114 kg, Poten: Metaal, Hout: Grenen
| Breedte: | 228 cm |
|---|---|
| Diepte: | 94 cm |
| Hoogte: | 96 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 16 x 197 x 58 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 48 cm |
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 53 cm |
| Breedte van de armleuning | 13 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 15 cm |
| Gewicht | 114 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Stoffen

Moderne

Moderne

Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Moderne


Moderne

Moderne

Stoffen

Stoffen

Scandinavische


Moderne

85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Stoffen

Moderne


Moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Vintage

Moderne

Moderne

Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging

Scandinavische




70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging