

Afmetingen 101×145×96 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 2, Aanwezig, Crème, 101x145x96cm, 74 kg, Poten: Metaal, Hout: Grenen
| Breedte: | 145 cm |
|---|---|
| Diepte: | 96 cm |
| Hoogte: | 101 cm |
| Kleur | Crème |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 16 x 125 x 58 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Breedte van de zitting | 129 cm |
| Diepte zitkussen | 53 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Breedte van de armleuning | 8 cm |
| Hoogte rugleuning | 53 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 129 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 140 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 15 cm |
| Gewicht | 74 kg |
| Maximaal draagvermogen | 200 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×125×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×165×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×238×95 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
86×244×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×250×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×244×102 cm
Wordt verzonden over 4 wekenGratis bezorging
85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
94×188×104 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×192×80 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
98×223×93 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×230×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×214×91 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×240×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

101×216×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Moderne


Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
75×140×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging