

Afmetingen 86×244×90 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, 86x244x90cm, 89 kg, Poten: Metaal
| Breedte: | 244 cm |
|---|---|
| Diepte: | 90 cm |
| Hoogte: | 86 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 203 cm |
| Diepte zitkussen | 57 cm |
| Hoogte armleuning | 61 cm |
| Breedte van de armleuning | 20 cm |
| Diepte armleuning | 87 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 135 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 203 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 89 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Extra materiaal | Hout |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

90×250×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×230×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Moderne

Moderne

Moderne

Moderne

Moderne

85×165×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Moderne

Moderne

Moderne


Moderne

Moderne

Moderne

Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging

Moderne

70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging