

Afmetingen 90×250×94 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, 90x250x94cm, 110 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 250 cm |
|---|---|
| Diepte: | 94 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 24 x 197 x 62 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 44 cm |
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 58 cm |
| Breedte van de armleuning | 94 cm |
| Diepte armleuning | 25 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 110 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Velours |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

86×244×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×244×102 cm
Wordt verzonden over 4 wekenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
94×188×104 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×216×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×230×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

90×240×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Moderne

86×215×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraad
Moderne

88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×173×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Moderne

Moderne

88×226×93 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging