

Afmetingen 95×232×109 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, 95x232x109cm, 86 kg, Poten: Hout
| Breedte: | 232 cm |
|---|---|
| Diepte: | 109 cm |
| Hoogte: | 95 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 18.5 x 67 x 197.6 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 45 cm |
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 57 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Breedte van de armleuning | 16 cm |
| Diepte armleuning | 109 cm |
| Hoogte rugleuning | 47 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 16 cm |
| Gewicht | 86 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 11 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |


85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Vintage
Op voorraadGratis bezorging
85×173×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×132×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Scandinavische
Op voorraadGratis bezorging
Leren, moderne, industriële
Op voorraad
Moderne


Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Moderne

Moderne


Moderne

Vintage, met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Moderne

90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

90×138×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging





Vintage

Moderne

87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, landelijke
Op voorraad
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging